سریال گناه فرشته| دانلود سریال گناه فرشته| قسمت چهارم سریال گناه فرشته

تیزر قسمت های بعدی سریال گناه فرشته منتشر شد | فرشته میخواد زندگی حامد و مهتاب رو خراب کنه!! +ویدئو

تیزری که از قسمت های آتی این سریال پخش شده نشان می دهد که اتفاقات عجیبی در راه خواهد بود.
کد خبر: 5997
تیزر قسمت های بعدی سریال گناه فرشته منتشر شد | فرشته میخواد زندگی حامد و مهتاب رو خراب کنه!! +ویدئو

سریال گناه فرشته با پخش قسمت سوم به اوج هیجان رسید؛ این سریال به کارگردانی حامد عنقا به تازگی وارد شبکه نمایش خانگی شده و تاکنون چهار قسمت آن پخش شده و با استقبال خوبی مواجه شده است. شهاب حسینی نقش اصلی این سریال را بازی می کند و امیر آقایی، لادن مستوفی، مهدی سلطانی، پردیس پورعابدینی و کاوه سجادی حسینی از دیگر بازیگران اصلی سریال گناه فرشته هستند. داستان سریال گناه فرشته حول قتل مشکوک فردی به نام عشیری می گذرد که دختری جوان به نام فرشته مظنون این قتل و در آستانه حکم اعدام است در حالی که خود او می گوید بی گناه است. سریال گناه فرشته هر جمعه ساعت 8 صبح پخش می شود.

با پخش هر قسمت از سریال گناه فرشته، رابطه میان حامد و همسرش مهتاب پیچیده تر می شود. این زوج وکیل در یک پرونده جنایی روبروی هم قرار گرفته اند و این روی زندگی شخصی آنها هم تاثیر گذاشته است.

تیزری که از قسمت های آتی این سریال پخش شده نشان می دهد که اتفاقات عجیبی در راه خواهد بود. در بخشی از تیزر مهتاب می گوید: حامد عاشق شده! یا سکانسی وجود دارد که رویارویی فرشته و مهتاب را نشان می دهد همراه با یک دیالوگ جنجالی. آیا فرشته قصد دارد رابطه حامد و مهتاب را خراب کند؟

تیزر جدید گناه فرشته را ببینید.

کپی لینک کوتاه خبر: https://tarfandbaz.com/d/3659y2

پربیننده ترین
اخبار داغ