طرز تهیه ساندویچ| طرز تهیه ساندویچ آماده| طرز تهیه ساندویچ خوشمزه

طرز تهیه ساندویچ ماهی کولی | این ساندویچ ایتالیایی را درست کن و از طعمش لذت ببر

این ساندویچ با پنیر موزارلا طعم‌دار شده و اضافه شدن کالباس مارتادلا به آن طعمی متفاوت داده است.
کد خبر: 5909
طرز تهیه ساندویچ ماهی کولی | این ساندویچ ایتالیایی را درست کن و از طعمش لذت ببر

طرز تهیه ساندویچ به عنوان یکی از غذاهای آماده، پرطرفدار و خوشمزه بسیار مهم است. طرز تهیه ساندویچ از آنجایی که به پخت و پز نیازی ندارد، بسیار راحت است و همه می توانند به آسانی این غذا را آماده کنند. طرز تهیه ساندویچ های مختلف با هم فرق دارد و برای تهیه هر کدام باید رسپی آنها را یاد گرفته و با دقت عمل خاصی آنها را تهیه کنید.

بعضی غذاها آنقدر وسوسه‌انگیز هستند که رویای گیاه‌خواری را از سر آدم بیرون می‌کنند. این ساندویچ ایتالیایی از همین دسته است. در این مطلب طرز تهیه ساندویچ ماهی کولی را به شما آموزش می‌دهیم. این ساندویچ با پنیر موزارلا طعم‌دار شده و اضافه شدن کالباس مارتادلا به آن طعمی متفاوت داده است.

مواد لازم برای تهیه ساندویچ ماهی کولی با پنیر موزارلا

نان باگت هشت برش
فیله ماهی کولی پنج عدد
روغن زیتون شش قاشق غذاخوری
موزارلای تازه ۳۴۰ گرم
مغز کنگر فرنگی ۱۴۰ گرم
کالباس مارتادلا ۸۰ گرم
سس پستو چهار قاشق چای‌خوری

طرز تهیه سس پستو

ریحان، گردو، سیر، و پنیر پارمسان را داخل همزن برقی بریزید، کمی بزنید و سپس روغن زیتون را آرام اضافه کنید و به زدن ادامه دهید تا یکنواخت شود. در آخر هم نمک و فلفل را به آن اضافه کنید.

طرز تهیه ساندویچ ماهی کولی با پنیر موزارلا

مرحله اول

یک تابه بزرگ را روی شعله متوسط قرار دهید، سپس ۳ قاشق غذاخوری روغن زیتون کف آن بریزید و حرارت دهید تا روان شود. اینجا باید نان را به تعداد ممکن در آن بچینید و سرخ کنید.

بعد از حدود ۳ دقیقه که یک طرف آنها برشته شد، با اضافه کردن باقی روغن روی دیگرشان را هم برشته کنید. در صورتی که نان‌ها روغن زیادی به خود می‌کشند، مقداری بیشتر روغن زیتون دم دست داشته باشید. نان‌های آماده را به یک بشقاب یا تخته منتقل کنید و تابه را تمیز نمایید.

مرحله دوم

ماهی‌ها را روی نان‌های تست شده قرار دهید و روی‌شان به ترتیب موزارلا، سس پستو، و کنگر بگذارید. در آخر یک ورقه مارتادلا روی مواد قبلی بگذارید.

مرحله سوم

سپس ساندویچ‌ها را با قرار دادن یک نان دیگر در بالا، ببندید و آنها را برای حدود ۵ دقیقه در یک اجاق (یا تابه درب بسته) بگذارید تا همه محتویاتشان گرم شوند.

ساندویچ ماهی کولی

در صورت نیاز ساندویچ‌ها را برگردانید و بعد از مدت کافی آنها را بیرون آورید و با سس دلخواه‌تان به شکل داغ سرو کنید.
کپی لینک کوتاه خبر: https://tarfandbaz.com/d/3gga93

پربیننده ترین
اخبار داغ